Posted by admin on Czerwiec - 26 - 2017 | Komentowanie nie jest możliwe

Gdy cierpisz z powodu nieprawidłowej konstrukcji warg sromowych czy innych partii okolic intymnych, masz trudność z osiąganiem satysfakcji w pożyciu erotycznym warunkowany zmianami albo deformacjami widocznych na zewnątrz narządów płciowych lub, z powodów subiektywnych, masz ochotę zmienić wygląd okolic płciowych – ginekologia plastyczna proponuje dla Ciebie wiele propozycji, jakie w łatwy sposób usuną te problemy oraz wydatnie poprawią jakość życia.

Laser endowaginalny – kto powinien go stosować?

Jedną z bardziej interesujących możliwości ginekologii plastycznej jest stosowanie lasera, czyli mało inwazyjnej metody dopochwowej. Zabieg ze stosowaniem tego lasera polecany bywa w przypadku leczenia zespołu rozluźnienia pochwy, plastyki warg sromowych, ale również w przypadkach wysiłkowego nietrzymania moczu przez kobiety. Laser jest wykorzystywany też dla rozwiązania innych bolączek natury ginekologicznej – dokładne elementy planowanego zabiegu i sposób jego dostosowania do indywidualnej sytuacji ustalane będą w trakcie pierwszej wizyty ginekologicznej.

Wyniki zabiegu potrafią przewyższyć oczekiwania, bowiem powoduje on przywrócenie naturalnego pH pochwy, poprawia jej wilgotność, intensyfikuje odczuwanie przyjemności erotycznej oraz redukuje bolączki związane z wysiłkowym nietrzymaniem moczu.

Ogólna część leczenia jest w zasadzie niedokuczliwa oraz bardzo sprawna, Etap gojenia, porównując do klasycznych sposobów jest bardzo krótki, a brak komfortu z nim związany – niewielki.

Przebieg zabiegu

Cały zabieg trwa nie więcej niż 15 minut i jest całkowicie bezbolesny. Bazuje on na wprowadzeniu do pochwy pasma specjalnego lasera, jaki powoduje skurczenie i stymulację kolagenu. Pozwala to na lepsze funkcjonowanie i utwardzenie ścianki pochwy, zmienia na prawidłowe ustawienie cewki moczowej oraz wpływa pozytywnie na mięśnie macicy, a co za tym idzie – przywraca normalne działanie całego narządu.

Rezultatem może być odzyskanie komfortu życia oraz psychicznej stabilności, a także radości życia.

Zaraz po leczeniu możliwy jest bezzwłoczny powrót do codziennych czynności.

Masz problem z częstym nietrzymaniem moczu, zauważasz takie objawy jak przesuszenie pochwy, jej stany zapalne, dyskomfort w trakcie uprawiania seksu, świąd lub palenie? Jesteś w trakcie menopauzy i zauważasz rosnące kłopoty w odczuwaniu satysfakcji w kontaktach płciowych? Chciałabyś polepszyć wygląd warg sromowych? Masz problem z tolerowaniem wyglądu Twoich okolic intymnych? W przypadku gdy odpowiadasz tak to przemyśl laser Aphrodite, który w 15 minut potrafi usunąć wszystkie bolączki, które do tej pory wydawały się być nierozwiązywalne.

Sprawdź ofertę:

Ginekolog Wrocław

Comments are closed.