Posted by admin on Kwiecień - 11 - 2016 | Komentowanie nie jest możliwe

Przyjęło się w naszym kraju, ale w innych oczywiście także, iż rocznice ślubów są w jakiś sposób celebrowane – chociaż to nie jest w każdym przypadku obowiązująca zasada. Co zatem mógłby zrobić mąż, który chciałby spędzić z własną żoną rocznicę tego niezwykłego dnia w jakiś inny sposób? Cóż, można wymienić sporo ciekawych alternatyw, ale jeśli chcemy sprawić ogromną niespodziankę, dobrym rozwiązaniem jest chociażby zagraniczna wycieczka. Generalnie jest dużo pięknych miejsc na naszym kontynencie – Londyn, Madryt, Rzym, Dubrownik bądź choćby Brugia.

Popularnym środkiem transportu są z pewnością samoloty – konkretniej tanie linie lotnicze. Być może takie linie nie mogą zapewnić dla nas wygody, w szczególności mowa o nogach, lecz jeżeli w samą porę zarezerwujemy bilety, całkiem możliwe, że za cztery bilety zapłacimy ok. 200-400 złotych. Można taniej, można również drożej – zależy od terminów i kierunku. Zwróćmy uwagę na to, w którym miejscu jest położone lotnisko. Przykładowo warszawskie Okęcie jest położone niedaleko centrum, a do tego nie leży gdzieś pod Warszawą, co oznacza, iż transport z i na lotnisko jest bardzo tani. Jednak już w przypadku takiego Sztokholmu mówimy o większych odległościach oraz kosztach.

Latanie i zwiedzanie na własną rękę ma bardzo dużo atutów, ale być może warto zaznajomić się dokładniej z ofertami biur podróży jakich wiele działa w naszym kraju? Jeżeli rzetelnie podejdziemy do szukania okazji wyjazdowych, odnaleźć mamy możliwość wycieczki last minute gwarantujące niemałe oszczędności. Chyba jedyną wadą last minute jest to, iż gdy bierzemy wolne na wycieczkę, rozpoczynamy jakieś przygotowania, nie wiemy gdzie pojedziemy. Chociaż pewnie dla wielu osób takowa niespodzianka to spora frajda. Możemy być pewni jednego – o rocznicy swojego ślubu nigdy nie możemy zapomnieć!
źródło: www.creativehubgroup.pl, psiatv.pl, http://aofn.pl, http://www.firmaprzewozowagdansk.pl

Comments are closed.