Posted by admin on Czerwiec - 7 - 2017 | Komentowanie nie jest możliwe

Centrum zaopatrzenia medycznego to miejsce, gdzie niejedna przychodnia opieki zdrowotnej – poczynając od niewielkich działalności lekarskich, poprzez większe zakłady opieki zdrowotnej, kończąc na jednostkach takich jak kliniki, ma możliwość zaopatrzyć się w potrzebne produkty i sprzęt, które używane są w codziennej interakcji z  pacjentami.

Odbiorcą produktów oferowanych przez sklepy zaopatrzenia medycznego mogą być nie tylko lekarze wszystkich specjalizacji, jak i położne, psycholodzy, rehabilitanci, pomoce stomatologiczne, jak również ratownicy medyczni. Każdego hurtownia materiałów medycznych wspomaga w codziennej pracy oferując dobrej jakości, najlepsze materiały dla ochrony zdrowia i wyspecjalizowane meble medyczne.

Co jest możliww znaleźć w hurtowni materiałów medycznych? Oferta obejmuje produkty z kilkunastu różnych specjalności, jakie zawierają zarówno produkty medycyny ogólnej, ale także środki opatrunkowe, meble medyczne, jak również sprzęt okulistyczny i dla ratownictwa medycznego.

Centrum akcesoriów i innego zaopatrzenia dla medycyny zaopatruje również laboratoria medyczne, oferując szeroką gamę materiałów i sprzętu z tej dziedziny. Niektóre z marek, których produkty można znaleźć w ofercie to np. LP Italiana, Kima i Alpha Diagnostics.

Sklepy medyczne zaopatrują również gabinety fizjoterapii oferując meble, podnośniki rehabilitacyjne, asortyment hydroterapii oraz pomoce dla niepełnosprawnych i wiele innych.

Część sklepu dotycząca radiologii w centrum zaopatrzenia zapewnia zaopatrzenie centrów radiologicznych, aparaturę RTG, akcesoria, kamery identyfikacyjne, jak również wywoływarki diagnostyczne.

Z kolei akcesoria i asortyment dentystyczny, który znajduje się w ofercie sklepu, obejmuje aż 8 000 produktów dedykowanym dla stomatologów, ortodontów oraz pomocy stomatologicznych. Wszystkie produkty pochodzą od renomowanych firm, wśród nich są między innymi: Lascod, Nordiska, Voco. W ofercie znajduję się także produkty polskie, twórcy takich produktów np. Poldent czy Chema.
Oferowane produkty takie jak materiały stomatologiczne np. amalgamaty oraz masy wyciskowe; wiertła, leki, amalgamaty oraz wszelkiego rodzaju urządzenia dentystyczne.

Przedstawiony powyżej niewielki zarys oferty centrum materiałów medycznych to tylko wycinek tego, co można znaleźć nie tylko w sklepach stacjonarnych, jak i u przedstawicieli handlowych, i w sklepie internetowym.

Sprawdź ofertę
 Sklep Medyczny Cezal

Comments are closed.